Hotel Ceres Pucioasa – Balul martisorului
Pentru că luna martie este luna dedicată doamnelor, propunem să ne vedem, alături și de domnii speciali din viața noastră și să petrecem într-o atmosferă deosebită.
Am vrea ca totul să fie o surpriză, doar vă spunem că vom avea un spectacol muzical, mâncare bună și băutură , într-o sală deosebită, pentru voi special aranjată.
Participarea este 170 lei/persoană și se face prin înscriere personală la telefonul recepției.
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f4cd.png)
Vă așteptăm cu mare drag!
![☎️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/260e.png)
![☎️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/260e.png)